Warsaw Shore 2023 w Mielnie. Trwają nagrania do programu!

Warsaw Shore Summer Camp w Mielnie

Program „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy” jesienią ponownie zagości na ekranach widzów MTV Polska! Właśnie ruszyły nagrania do 19. sezonu kultowego show. Tym razem uczestnicy wrócili do Mielna, gdzie w poprzednich edycjach imprezowały legendy formatu – Wojtek Gola, Stifler, Pedro czy Mała Ania. 

„Warsaw Shore” na kolejny Summer Camp wraca do Mielna! To właśnie w imprezowym centrum wybrzeża wystartowały dzisiaj nagrania do 19. edycji kultowego reality show MTV. 

Uczestnicy Warsaw Shore 2023

Tematem, który najbardziej interesuje fanów formatu jest oczywiście skład Ekipy. W 19. sezonie zobaczymy dobrze znane twarze, ale pojawi się również kilka nowych osób. Jak na razie produkcja nie zdradza, kim są debiutanci. W programie z pewnością nie zabraknie kolejnych barwnych osobowości. Bez wątpienia uczestników 19. edycji Warsaw Shore będzie można spotkać niejednokrotnie w mieleńskich klubach. Czy obecny skład powtórzy szalone wyczyny Stiflera, Pedro, Wojtka „WG”, Małej Ani, Dzika czy Don Kasjo?


Gdzie będzie imprezowała Ekipa z Warsaw Shore w Mielnie?

W najbliższych dniach Ekipowicze podążą śladami legend formatu i ruszą na podbój najlepszych klubów na Wybrzeżu. Ale nie tylko! Kiedy chodzi o imprezę, w „Warsaw Shore” dystans nie gra roli. Uczestnicy pokażą na co ich stać również w jednym ze szczecińskich lokali. Nie zabraknie też chillu na plaży i innych gorących atrakcji. Ekipa spróbuje swoich sił w sportach wodnych, a także będzie miała okazję poczuć zew natury podczas prawdziwego biwaku pod gwiazdami.

Premierowe odcinki programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” już jesienią w MTV Polska. Więcej o „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” zawsze na: mtv.pl, Facebooku i Instagramie.

Materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać