II Mieleński Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej

Charytatywny turniej siatkówki w Mielnie

W najbliższą sobotę 24.02.2024 r. w hali sportowej w Mielnie odbędzie się druga edycja turnieju charytatywnego piłki siatkowej. Już od godziny 9:30 zobaczymy rozgrywki pierwszych drużyn walczących o Puchar Burmistrza Miasta Mielno. Tego dnia stawka jest wysoka – poza pucharem zawodnicy grają również o to aby wspomóc Hospicjum im. Maksymiliana Kolbego w Koszalinie.

Turniej charytatywny jest doskonałym wydarzeniem, które udowadnia , że pomagać można na wiele sposobów. Jednym z nich jest wzięcie udziału w loterii dostępnej przez cały czas trwania rozgrywek. W zamian za symboliczne kwoty zbierane do puszki hospicjum każdy los zdobywa nagrodę. W puli nagród loteryjnych zgromadzone są rzeczy naprawdę warte uwagi uczestników, ponieważ grono wspierających turniej w tym roku znacznie się powiększyło z czego bardzo się cieszymy.

Turniej siatkówki Mielno

W loterii będzie można wygrać vouchery na konsultację żywieniowo-diagnostyczną, zabieg podologiczny, karnet open na jogę oraz fitness, vouchery na makijaż okolicznościowy, stylizacje rzęs oraz paznokci, bilety do kina, vouchery do kilku różnych restauracji, fantastyczne gadżety i wiele innych. Poza loterią, w samo południe odbywać się będą licytacje. Wylicytować można będzie m.in. wycieczkę dla dwóch osób do Paryża i Disneylandu, pobyt w ARCHE Fabryka Samolotów Mielno, voucher na catering od MagiJa Smaku, koszulkę Jakuba Kochanowskiego z autografem oraz koszulkę Reprezentacji Polski w futsalu z autografami całego zespołu.

Oprócz loterii, licytacji i sportowych emocji czekać będą na Was również pyszne domowe burgery, których dochód ze sprzedaży zostanie w całości przekazany na rzecz Hospicjum w Koszalinie.

Zapraszamy na II MIELEŃSKI CHARYTATYWNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ!

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Przeczytaj także:  Archiwalny Fotoplastikon w Mielnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać