Apteka w Mielnie – gdzie można kupić leki?

Apteka w Mielnie

Apteka to miejsce, które kilka razy w roku odwiedza praktycznie każdy z nas. W aptekach można nabyć leki, zarówno na receptę, jak i bez recepty, a także wiele produktów pomagających w zwalczaniu chorób i infekcji. Te przytrafiają się nam również podczas wypoczynku na urlopach. Czy w Mielnie jest apteka lub punkt apteczny? Gdzie można kupić leki? W jakich godzinach są czynne mieleńskie apteki i punkty apteczne? Sprawdzamy!

Gdzie są zlokalizowane apteki w Mielnie?

W Mielnie są dwie apteki oraz jeden punkt apteczny. Jedna z aptek, apteka Słoneczna, znajduje się przy ulicy Bolesława Chrobrego 8/1 w pobliżu sklepu Biedronka, Urzędu Miasta, pomnika Jelenia oraz mieleńskiego deptaka. Z kolei apteka Magnum I działa na terenie ośrodka NZOZ Med-Care zlokalizowanego przy ulicy Chrobrego 9. Trzecie miejsce, w którym można nabyć leki, to punkt apteczny Na Fali, który jest zlokalizowany w Unieściu przy ulicy 6 Marca 45c.

Warto dodać, że w Mielnie działa również sklep medyczno-zielarski Melisa (ul. Bolesława Chrobrego 8/1), a popularne leki przeciwbólowe można nabyć również w sklepach spożywczych, takich jak Żabka, Biedronka, Lidl, POLOMarket, czy też Dino.

W jakich godzinach są czynne apteki w Mielnie?

Apteki w Mielnie działają przez cały rok i są otwarte nawet w niedzielę. Apteka Słoneczna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 rano do 19:00 wieczorem. Z kolei w sobotę leki można kupić w godzinach 9:00-16:00, natomiast w niedzielę jest otwarta od 10:00 do 15:00.

Apteka Magnum I jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 15:00. Ta apteka jest zamknięta w niedzielę. Godziny otwarcia punktu aptecznego Na Fali w Unieściu są nieco krótsze. Od poniedziałku do piątku punkt apteczny jest otwierany codziennie o godzinie 10:00 i zamykany o godzinie 16:00. W soboty godziny otwarcia są nieco krótsze. Punkt jest czynny od 10:00 rano, jednak jego zamknięcie następuje o godzinie 14:00.

Przeczytaj także:  Galeria handlowa w Mielnie lub okolicach - gdzie jest najbliższa?

Dodajmy, że wiele aptek czynnych całodobowo znajduje się w pobliskim Koszalinie. To właśnie tam warto się udać, poszukując pilnie leków w czasie, kiedy apteki w Mielnie są już zamknięte.

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, znajdziesz je w dziale zakupy w Mielnie.

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać