Galeria handlowa w Mielnie lub okolicach – gdzie jest najbliższa?

Galeria handlowa Emka w Koszalinie

W Mielnie i jego okolicach można cieszyć się nie tylko wypoczynkiem nad morzem, ale także wybrać na zakupy. Wśród licznych możliwości, warto zwrócić uwagę na galerie handlowe, znajdujące się w okolicy. W centrach handlowych znajdują się liczne sklepy odzieżowe, obuwnicze, a także strefy restauracyjne. W artykule przyglądamy się galeriom handlowym znajdującym się najbliżej Mielna!

Gdzie są najbliższe galerie handlowe w Mielnie?

Najbliższe galerie handlowe w okolicach Mielna znajdują się w pobliskim Koszalinie. O ile na drodze dojazdowej z Mielna do Koszalina nie natrafimy na korki, czas dojazdu do galerii zajmuje tylko kilkanaście minut. Oto lista centrów handlowych działających w najbliższej Mielna:

Galeria EMKA w Koszalinie

Galeria EMKA w Koszalinie znajduje się w północnej części miasta przy ulicy Jana Pawła II 20. Odległość od centrum Mielna do EMKI wynosi około 14 kilometrów, a czas dojazdu (bez korków po drodze) wynosi około 18 minut. Powierzchnia użytkowa EMKI wynosi 32 tys. m², a na jej terenie znajduje się wiele sklepów popularnych marek jak H&M, HalfPrice, Sinsay, Monnari, Esotiq, Carry, Vistula, Pepco oraz Dealz. Do dyspozycji klientów jest również duże, nowoczesne kino Helios.


Galeria Forum w Koszalinie

Galeria Forum w Koszalinie jest zlokalizowana w południowej części miasta, przy ulicy Paderewskiego 1. Od centrum Mielna dzieli go odległość około 16,2 km, a czas dojazdu wynosi około 24 minut. Powierzchnia użytkowa wynosi 55 tys. m². Na terenie kompleksu swoje placówki posiada wiele popularnych marek odzieżowych, jak 4F, H&M, TKMaxx, HalfPrice, Big Star, Bytom, C&A, Calzedonia, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse oraz Ecco. Jest również duża strefa restauracyjna, Multikino, a także market budowlany Castorama i duży Decathlon.


OTO Park Koszalin

OTO Park Koszlin to park handlowy, który jest oddalony od centrum Mielna zaledwie ok. 13 km, a czas dojazdu wynosi 17 minut. Powierzchnia użytkowa wszystkich sklepów wynosi ok. 38 tys. m², a na jego terenie działa m.in. salon meblowy Agata, sklep budowlany Leroy Merlin, Jysk, CCC, Martes Sport, House, Pepco oraz Media Expert.

Przeczytaj także:  Apteka w Mielnie - gdzie można kupić leki?

Warto wspomnieć, że na terenie Koszalina działają również nieco mniejsze parki handlowe, jak np. Vendo Park i Czerwona Torebka. Na ich terenie działają popularne sklepy spożywcze jak Lidl oraz Biedronka. Są także sklepy wielobranżowe, jak Pepco, Tedi, Action, czy też Kik. Więcej informacji o zakupach w Mielnie znajdziesz w dziale zakupy w Mielnie na łamach naszego portalu. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie sklepy działają w pobliskim Koszalinie, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie na łamach koszalińskiego portalu KoszalinCity.pl

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 4

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać