Galeria handlowa w Mielnie lub okolicach – gdzie jest najbliższa?

Galeria handlowa Emka w Koszalinie

W Mielnie i jego okolicach można cieszyć się nie tylko wypoczynkiem nad morzem, ale także wybrać na zakupy. Wśród licznych możliwości, warto zwrócić uwagę na galerie handlowe, znajdujące się w okolicy. W centrach handlowych znajdują się liczne sklepy odzieżowe, obuwnicze, a także strefy restauracyjne. W artykule przyglądamy się galeriom handlowym znajdującym się najbliżej Mielna!

Gdzie są najbliższe galerie handlowe w Mielnie?

Najbliższe galerie handlowe w okolicach Mielna znajdują się w pobliskim Koszalinie. O ile na drodze dojazdowej z Mielna do Koszalina nie natrafimy na korki, czas dojazdu do galerii zajmuje tylko kilkanaście minut. Oto lista centrów handlowych działających w najbliższej Mielna:

Galeria EMKA w Koszalinie

Galeria EMKA w Koszalinie znajduje się w północnej części miasta przy ulicy Jana Pawła II 20. Odległość od centrum Mielna do EMKI wynosi około 14 kilometrów, a czas dojazdu (bez korków po drodze) wynosi około 18 minut. Powierzchnia użytkowa EMKI wynosi 32 tys. m², a na jej terenie znajduje się wiele sklepów popularnych marek jak H&M, HalfPrice, Sinsay, Monnari, Esotiq, Carry, Vistula, Pepco oraz Dealz. Do dyspozycji klientów jest również duże, nowoczesne kino Helios.


Galeria Forum w Koszalinie

Galeria Forum w Koszalinie jest zlokalizowana w południowej części miasta, przy ulicy Paderewskiego 1. Od centrum Mielna dzieli go odległość około 16,2 km, a czas dojazdu wynosi około 24 minut. Powierzchnia użytkowa wynosi 55 tys. m². Na terenie kompleksu swoje placówki posiada wiele popularnych marek odzieżowych, jak 4F, H&M, TKMaxx, HalfPrice, Big Star, Bytom, C&A, Calzedonia, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse oraz Ecco. Jest również duża strefa restauracyjna, Multikino, a także market budowlany Castorama i duży Decathlon.


Koszalin Power Center

Koszalin Power Center to park handlowy, którego otwarcie zaplanowano na pierwszą połowę 2024 roku. Park handlowy jest oddalony od centrum Mielna zaledwie ok. 13 km, a czas dojazdu wynosi 17 minut. Powierzchnia użytkowa wszystkich sklepów wyniesie ok. 38 tys. m², a na jego terenie powstanie m.in. salon meblowy Agata oraz sklep budowlany Leroy Merlin. Nie zabraknie również sklepów popularnych marek jak 4F, Cross, Sinsay, Lidl, Rossmann, Martes Sport, Jysk, Komfort, House oraz Media Expert.

Przeczytaj także:  Sklep Biedronka w Mielnie - gdzie? Jakie godziny otwarcia?

Warto wspomnieć, że na terenie Koszalina działają również nieco mniejsze parki handlowe, jak np. Vendo Park i Czerwona Torebka. Na ich terenie działają popularne sklepy spożywcze jak Lidl oraz Biedronka. Są także sklepy wielobranżowe, jak Pepco, Tedi, Action, czy też Kik. Więcej informacji o zakupach w Mielnie znajdziesz w dziale zakupy w Mielnie na łamach naszego portalu. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie sklepy działają w pobliskim Koszalinie, zajrzyj do działu zakupy w Koszalinie na łamach koszalińskiego portalu KoszalinCity.pl

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 3

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać