PoloMarket w Mielnie

PoloMarket w Mielnie

PoloMarket to jedna z najpopularniejszych sieci handlowych w Polsce. Sklepy działające pod czerwono-żółtym logo są zlokalizowane w wielu miastach na terenie naszego kraju. Sklepy siedzi znajdują się również w Mielnie. Gdzie są zlokalizowane? W jakich godzinach są czynne mieleńskie PoloMarkety? Sprawdzamy!

Gdzie jest zlokalizowany PoloMarket w Mielnie?

W Mielnie działalność prowadzą dwa sklepy PoloMarket, które są zlokalizowane w różnych częściach kurortu. Pierwszy ze sklepów znajduje się na terenie parku handlowego przy ulicy Lechitów 2a. PoloMarket znajduje się po lewej stronie, mniej więcej na wysokości sklepu Dino, zlokalizowanego po prawej stronie ulicy. Market jest zlokalizowany za pierwszym rondem, od strony którego wjeżdża się do Mielna, jadąc z Koszalina.

Drugi ze sklepów PoloMarket w Mielnie jest zlokalizowany przy ulicy 14 Marca 2. Market znajduje się bliżej dzielnicy Unieście, w okolicach restauracji Harem oraz pomostu na jeziorze Jamno, z które odpływa statek Julek do Koszalina. Obydwa ze sklepów oferują podobny asortyment, a ich powierzchnia jest zbliżona.

W jakich godzinach są czynne sklepy PoloMarket w Mielnie?

Godziny otwarcia sklepów PoloMarket w Mielnie są zbliżone, jednak nieco się różnią. Sklep przy ulicy Lechitów jest czynny codziennie od poniedziałku do soboty od 6:00 rano 21:30 wieczorem. Godziny otwarcia PoloMarketu przy ulicy 14 Marca są nieco krótsze. Market jest otwierany o godzinie 6:00, a zamykany o godzinie 21:00. Sklepy są również otwarte w niedziele handlowe.

Więcej informacji o sklepach w kurorcie znajdziesz w dziale zakupy w Mielnie na łamach naszego portalu informacyjnego. Przedstawiamy również inne sklepy działające na terenie Mielna, takie jak Biedronka, Lidl, Dino, Lewiatan oraz Żabka. Dowiesz się również, gdzie są sklepy całodobowe w Mielnie, a także stacja benzynowa Orlen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać