Żabka w Mielnie i Unieściu – gdzie znajdują się sklepy?

Sklep Żabka w Mielnie i Unieściu

Sklepy Żabka cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Znajdują się praktycznie na każdym rogu, a ich bogata oferta pozwala na nabycie podstawowych produktów. Klienci doceniają Żabki również za długi godziny otwarcia od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Ile jest sklepów Żabka w Mielnie? W jakich godzinach są otwarte? Czy wszystkie Żabki w Mielnie działają przez cały rok, czy też są czynne tylko sezonowo?

Gdzie są zlokalizowane sklepy Żabka w Mielnie i Unieściu?

W Mielnie działa pięć sklepów Żabka, które są zlokalizowane w różnych częściach nadmorskiego kurortu. Jeden ze sklepów znajduje się przy ulicy Bolesława Chrobrego 6 w pobliżu sklepu Biedronka i Urzędu Miasta w Mielnie. Dwa sklepy są zlokalizowane przy ulicy Wojska Polskiego – jeden znajduje się naprzeciwko popularnych mieleńskich klubów nocnych (Wojska Polskiego 1D), z kolei drugi nieco bliżej zejścia na plaże (Wojska Polskiego 5A). Czwarty ze sklepów mieści się w okolicach restauracji Harem i pomostu w Mielnie przy ulicy 6 Marca 9. Z kolei piąta Żabka jest w Unieściu przy ulicy Bałtyckiej 2A.

Czy Żabki w Mielnie są otwarte przez cały rok?

Tylko trzy spośród pięciu sklepów Żabka działają przez cały rok (Chrobrego, Bałtycka, Wojska Polskiego 1D). Z kolei dwa sklepy są otwarte tylko w wakacje i działają sezonowo (Wojska Polskiego 5A, 6 Marca).

W jakich godzinach są czynne Żabki w Mielnie i Unieściu?

Godziny otwarcia sklepów Żabka są takie same dla wszystkich punktów. Żabki przy ulicy Chrobrego, Bałtyckiej i Wojska Polskiego 1D są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00. Tylko Żabka przy ulicy Bałtyckiej jest otwarta również w niedzielę, a zakupy w niej można wówczas robić od 8:00 rano do 20:00 wieczorem.

Więcej informacji o ciekawych miejscach na zakupy w Mielnie i Unieściu znajdziesz w dziale zakupy w Mielnie na łamach naszego portalu. Przedstawiamy m.in. sklepy Dino, Lidl, Biedronka, POLOMarket oraz Rosmann, które również działają w Mielnie.

Przeczytaj także:  PoloMarket w Mielnie

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 2

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać