Sklep Biedronka w Mielnie – gdzie? Jakie godziny otwarcia?

Sklep Biedronka w Mielnie

Sieć sklepów Biedronka to obecnie największa i najczęściej odwiedzana przez klientów sieć handlowa w Polsce. Biedronka zdobyła ogromną popularność, wyprzedzając w tym rankingu m.in. sklepy Lidl, Kaufland oraz Żabka. Placówki handlowe należące do portugalskiego koncernu Jeronimo Martins znajdują się praktycznie w każdym zakątku Polski, co sprawia, że są łatwo dostępne dla klientów. Gdzie jest zlokalizowana Biedronka w Mielnie? Jakie są godziny jej otwarcia? Sprawdź w naszym dzisiejszym artykule!

Czy jest Biedronka w Mielnie?

Tak, w Mielnie jest sklep Biedronka i jest on zlokalizowany praktycznie w samym centrum nadmorskiego kurortu. Biedronka znajduje się przy ulicy Chrobrego 4 vis-a-vis miejsca, w którym swój początek ma mieleński deptak prowadzący do głównego wejścia na plażę. Jadąc od strony Koszalina, Biedronka znajduje się po prawej stronie. Warto wspomnieć, że Biedronka znajduje się również w Mścicach, tuż przy głównym skrzyżowaniu z ulicą prowadzącą w kierunku Mielna.


W jakich godzinach jest czynna Biedronka w Mielnie?

Biedronka w Mielnie jest czynna od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Od poniedziałku do soboty biedronka jest czynna od godziny 6:00 rano do 23:00 późnym wieczorem. Godziny otwarcia w niedziele handlowe są nieco krótsze. Warto wiedzieć, że w sezonie Biedronka w Mielnie jest czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (24/7). To znaczne ułatwienie dla turystów oraz mieszkańców Mielna, którzy zakupy mogą robić o każdej porze dnia i nocy.

Więcej informacji o sklepach i innych punktach handlowych znajdziesz w dziale zakupy w Mielnie na łamach naszego portalu. Opisujemy w nim m.in. sklep Lidl, PoloMarket, Lewiatan, Żabka oraz Dino działające na terenie Mielna. Opisujemy również inne punkty handlowe, takie jak sklepy całodobowe, monopolowe, apteki oraz stacje paliw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać