Wesołe miasteczko Krasnal Europark w Mielnie!

Europark Krasnal Mielno

Krasnal Europark to jedno z najbardziej rozpoznawalnych wesołych miasteczek w Polsce, laureat wielu wyróżnień oraz nagród, przyznawanych przez branżowe portale i fanów. Popularny lunapark, który stacjonował także poza granicami naszego kraju, zawitał do Mielna! Lunapark stacjonuje już teraz i pozostanie w Mielnie do końca sierpnia!

📍  Lokalizacja: Mielno, ul. Bolesława Chrobrego 32 (okolice Arena Mielno)
Godziny otwarcia: czynne codziennie od godziny 11:00 do późnego wieczora

Tak dobrze znane atrakcje jak między innymi: Break Dancer, Hollywood, Formuła 1, kolejka górska ,,Dragon”, urządzenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także liczne strzelnice, cymbergaje, teraz cieszą oko i ucho umysł nową oprawą świetlną, muzyczną oraz nowymi rozwiązaniami technicznymi.

Zapraszamy najmłodszych, trochę starszych, całe rodziny. Ugościmy miłośników tradycyjnych wesołych miasteczek, jak również tych, którzy lubią szaloną jazdę i adrenalinę oraz poszukiwaczy loteryjnego szczęścia. Europark Krasnal to wiele atrakcji dla każdego. Tylko u nas – jedyny w Polsce, oryginalny i zakręcony Break Dancer!


35 lat istnienia doskonale rekomenduje, że Krasnal to lunapark dla każdego, czego dowodem jest zdobyta w 2022 roku nagroda Plebiscytu Orły w kategorii Orły Rozrywki!

Zachęcamy mieszkańców Mielna i okolic oraz turystów do wspólnej zabawy z Europarkiem Krasnal podczas tegorocznych wakacji 2024!

Europark Krasnal w social mediach:
👉 Facebook: facebook.com/KrasnalEuropark
👉 Instagram: instagram.com/krasnaleuropark
👉 YouTube: youtube.com/@krasnaleuropark4993
👉 WWW: krasnaleuropark.pl

Do zobaczenia w Mielnie!Materiał zewnętrzny / Źródło zdjęć: Krasnal Europark

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 5

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Przeczytaj także:  Ścieżki rowerowe w Mielnie i Unieściu

Warto przeczytać