Ceny mieszkań w Mielnie. Ile kosztuje metr kwadratowy?

Ceny mieszkań w Mielnie nad morzem

Czy marzysz o własnym mieszkaniu nad morzem? A może szukasz inwestycji, która przyniesie Ci zysk z wynajmu? Jeśli tak, to Mielno może być idealnym wyborem. Mielno to popularna miejscowość wypoczynkowa, położona pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Co roku przyciąga tysiące turystów, którzy chcą odpoczywać na pięknej, piaszczystej plaży, spacerować po nadmorskiej promenadzie, czy korzystać z licznych atrakcji. Sprawdź, jakie są ceny mieszkań w Mielnie!

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Mielnie?

Mieszkania w Mielnie nie należą do najtańszych. Zgodnie z danymi z listopada 2023 roku, średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Mielnie wynosi 17850 zł. Tak wynika z danych opublikowanych przez portal ogłoszeniowy nieruchomosci-online.pl. Ceny mieszkań w Mielnie są także wyższe niż w innych nadmorskich miejscowościach, takich jak Kołobrzeg (16300 zł/m²), Ustronie Morskie (15600 zł/m²), czy Darłowo (11500 zł/m²)3. Warto wspomnieć, że niektóre oferty w Mielnie sięgają nawet 50 tys. zł za metr kwadratowy!

Jeśli szukasz informacji na inne ciekawe tematy związane z nadmorskim rynkiem nieruchomości, zajrzyj do działu nieruchomości w Mielnie na łamach naszego portalu. Warto ponadto zajrzeć na portal KoszalinCity.pl, gdzie publikowane są artykuły na temat koszalińskiego rynku nieruchomości.

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 2

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Przeczytaj także:  Mieszkanie inwestycyjne pod wynajem nad morzem - co warto wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać