Policja w Mielnie – komisariat, telefon

Policja w Mielnie - komisariat

Policja w Mielnie posiada własny komisariat i dba o bezpieczeństwo na terenie gminy Mielno oraz Będzino. Policjanci z Mielna pełnią służbę przez cały rok, a liczba interwencji znacznie wzrasta w okresie wakacyjnym. W sezonie tę część wybrzeża odwiedza bowiem ponad 2 miliony turystów. Gdzie jest zlokalizowany komisariat policji w Mielnie? Jaki jest numer telefonu mieleńskiej policji? Co warto wiedzieć o mieleńskim komisariacie? Sprawdzamy!

Gdzie jest zlokalizowany posterunek policji w Mielnie?

Komisariat Policji w Mielnie znajduje się przy ulicy 6 Marca 6. Charakterystyczny, wyremontowany budynek jest położony od strony jeziora Jamno tuż przed wjazdem do Unieścia. Po sąsiedzku z komisariatem znajduje się camping “Na granicy”, a w odległości niespełna 150 metrów działa restauracja “Harem”. Aby łatwiej zlokalizować komisariat, warto dodać, że w niewielkiej odległości znajduje się również pomost na Jamnie przy przystani Bałtyk oraz popularne domki na wodzie. Wcześniej Posterunek Policji w Mielnie mieścił się w budynku Urzędu Miejskiego w Mielnie przy ulicy Bolesława Chrobrego 10.


Co warto wiedzieć o komisariacie policji w Mielnie?

Nowa siedziba Policji w Mielnie została oficjalnie oddana do użytku 1 czerwca 2021 roku. To wówczas odbyła się uroczystość w której udział wział m.in. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojewoda Zachodniopomorski oraz Komendand Wojewódzki Policji w Szczecinie. Nieruchomość została przekazana pod trwały zarząd Policji w sierpniu 2018 roku. Następnie rozpoczęto prace remontowe, a łączny koszt modernizacji i wyposażenia wyniósł niespełna 6 milionów złotych. Na terenie jednostki znajduje się m.in. duży parking, a do dyspozycji funkcjonariuszy jest m.in. 11 pomieszczeń biurowych oraz szatnie z zapleczem sanitarnym.

Jaki jest numer na policję w Mielnie?

Aby uzyskać pomoc policji w sytuacjach alarmowych, należy wybrać numer 997 lub 112. Linie alarmowe są czynne przez 24 godziny na dobę. Z kolei aby skontaktować się z policją w Mielnie w sprawach nie wymagających natychmiastowej interwencji, należy wybrać numer 477841821 (Oficer dyżurny) lub 477841825 (Sekretariat). Dzwoniąc pod jeden z tych numerów, można m.in. nawiązać kontakt z dzielnicowymi z Mielna.

Przeczytaj także:  Szkoła podstawowa w Mielnie

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, zajrzyj do działu mieleński poradnik na łamach naszego portalu.

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać