Policja w Mielnie – komisariat, telefon

Policja w Mielnie - komisariat

Policja w Mielnie posiada własny komisariat i dba o bezpieczeństwo na terenie gminy Mielno oraz Będzino. Policjanci z Mielna pełnią służbę przez cały rok, a liczba interwencji znacznie wzrasta w okresie wakacyjnym. W sezonie tę część wybrzeża odwiedza bowiem ponad 2 miliony turystów. Gdzie jest zlokalizowany komisariat policji w Mielnie? Jaki jest numer telefonu mieleńskiej policji? Co warto wiedzieć o mieleńskim komisariacie? Sprawdzamy!

Gdzie jest zlokalizowany posterunek policji w Mielnie?

Komisariat Policji w Mielnie znajduje się przy ulicy 6 Marca 6. Charakterystyczny, wyremontowany budynek jest położony od strony jeziora Jamno tuż przed wjazdem do Unieścia. Po sąsiedzku z komisariatem znajduje się camping “Na granicy”, a w odległości niespełna 150 metrów działa restauracja “Harem”. Aby łatwiej zlokalizować komisariat, warto dodać, że w niewielkiej odległości znajduje się również pomost na Jamnie przy przystani Bałtyk oraz popularne domki na wodzie. Wcześniej Posterunek Policji w Mielnie mieścił się w budynku Urzędu Miejskiego w Mielnie przy ulicy Bolesława Chrobrego 10.


Co warto wiedzieć o komisariacie policji w Mielnie?

Nowa siedziba Policji w Mielnie została oficjalnie oddana do użytku 1 czerwca 2021 roku. To wówczas odbyła się uroczystość w której udział wział m.in. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojewoda Zachodniopomorski oraz Komendand Wojewódzki Policji w Szczecinie. Nieruchomość została przekazana pod trwały zarząd Policji w sierpniu 2018 roku. Następnie rozpoczęto prace remontowe, a łączny koszt modernizacji i wyposażenia wyniósł niespełna 6 milionów złotych. Na terenie jednostki znajduje się m.in. duży parking, a do dyspozycji funkcjonariuszy jest m.in. 11 pomieszczeń biurowych oraz szatnie z zapleczem sanitarnym.

Jaki jest numer na policję w Mielnie?

Aby uzyskać pomoc policji w sytuacjach alarmowych, należy wybrać numer 997 lub 112. Linie alarmowe są czynne przez 24 godziny na dobę. Z kolei aby skontaktować się z policją w Mielnie w sprawach nie wymagających natychmiastowej interwencji, należy wybrać numer 477841821 (Oficer dyżurny) lub 477841825 (Sekretariat). Dzwoniąc pod jeden z tych numerów, można m.in. nawiązać kontakt z dzielnicowymi z Mielna.

Przeczytaj także:  Kantory wymiany walut w Mielnie, czyli gdzie można wymienić waluty?

Jeśli szukasz informacji na podobne tematy, zajrzyj do działu mieleński poradnik na łamach naszego portalu.

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać