Majówka w Mielnie. Tłumy turystów na plaży!

Długi weekend majowy w Mielnie

Słoneczna pogoda sprawiła, że wielu Polaków zdecydowało się wybrać w majówkę nad morze. Mieleński deptak w długi weekend tętni życiem i przypomina ten znany ze szczytu sezonu wakacyjnego. Większość punktów gastronomicznych jest już czynnych, a restauracje i kawiarnie są pełne klientów o każdej porze dnia. Na plaży można spotkać tłumy plażowiczów łapiących pierwsze promienie słońca. Zobacz, jak wygląda Mielno w długi weekend majowy!

W Święto Pracy, czyli 1 maja, turyści przebywający w Mielnie mogli liczyć na ciepła, słoneczną pogodę. Na termometrach odnotowano nawet 17 stopni powyżej zera, a to doskonała pogoda sprzyjająca aktywności na świeżym powietrzu. Tego dnia tłumy turystów można było spotkać zarówno na plaży, jak i na mieleńskim deptaku oraz Promenadzie Przyjaźni. Rowerzyści chętnie wybierali ścieżkę rowerową biegnącą wzdłuż jeziora Jamno oraz przez las w pasie nadmorskim w kierunku Chłopów i Sarbinowa.

Majówka nad morzem
Tłumy w nadmorskich miejscowościach w majówkę
Deptak w Mielnie nad morzem w długi weekend mojowy

Jak długi jest weekend majowy w tym roku?

W tym roku majówka wypadła niezwykle korzystnie. Pierwszy maja w poniedziałek oraz trzeci w środę oznacza, że wystarczyło wziąć 3 dni urlopu, aby cieszyć się aż 9 dniami wolnego od pracy. Długi, majowy weekend nad morzem z pewnością pozwala na „naładowanie baterii” na kolejne tygodnie, w oczekiwaniu na sezon wakacyjny. A ten już niedługo! Nie bez powodu majówka nad morzem jest określana przez wielu właścicieli hoteli i pensjonatów jako test przed nadchodzącym okresem urlopowym.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co ciekawego można robić w tej części pomorza, zachęcamy do działu atrakcje w Mielnie.

Jak podoba Ci się ten artykuł?

Kliknij, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Jeszcze nikt nie ocenił tego artykułu.

Przeczytaj także:  "Zielony Feniks" dla Gminy Mielno!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warto przeczytać